EYOF 2011 – Takım Çalışması Eğitimleri

 

Kulübümüz tarafından 23-30 Temmuz 2011 tarihleri arasında Trabzon’da gerçekleştirilecek olan Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları Gönüllülerine Takım Çalışması Eğitimleri verildi.

Eğitimlerin ilk bölümünde “Takım, Takım Oluşturma, Takım Çalışması, Sorun Çözme, Çatışma Yönetimi” konularında teorik eğitimler verildi. Kulübümüz Denetleme Kurulu üyeleri Yrd.Doç.Dr. Ersan BAŞAR, Okutman Sercan EROL, Arş.Gör. Murat Eray KORKMAZ ve KTÜ BESYO’dan Yrd.Doç.Dr. Fatih BEKTAŞ tarafından verilen teorik eğitimler Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi’nde yapıldı.

Öğleden sonra yapılan eğitimlerin ikinci bölümünde ise uygulamalı eğitimler ve oyunlar düzenlendi. Uygulamalı eğitimler de  KTÜ Stadyumu’nda oyunlar şeklinde gerçekleştirildi.

Ayrıca biri 1 Temmuz’da diğeri 5 Temmuz’da gerçekleştirilen ve toplam 160 civarında gönüllünün katıldığı Limni Gölü Doğa Yürüyüşleri de kulübümüz tarafından organize edildi.

Trabzon 2011 Resmi Web Sayfası / İlgili Haber Bağlantısı

Teorik ve Uygulamalı Eğitim Fotoğraf Albümü

Limni Gölü Doğa Yürüyüşü Fotoğraf Albümü

EYOF 2011 – Takım Çalışması Eğitimleri” için 2 yorum

  1. ben size katılmak istiyorum benim bölümüm elektrik elektronik acaba sizinle katılabilir miyim cevab ve bilgi vermenizi reca ederim.

    1. Merhabalar,

      Yeni üye kayıtlarımız bu yıl için sona ermiştir. Önümüzdeki yıl, Eylül-Ekim 2012’de tekrardan yeni üye kaydı alacağız. Yine de detaylı bilgi almak, tanışmak için kulüp odamıza dilediğiniz zaman uğrayabilirsiniz. İkinci dönem başladıktan sonra her Cuma saat 17:00’da Öğrenci Kulüpleri Binası toplantı salonunda toplantılarımız ve eğitimlerimiz yapılmaktadır, bekleriz.

Bir cevap yazın