Yerleşkeler

KTÜDAKS, biri “Öğrenci Kulüpleri Binası“nda, diğeri “Hasan Polat Kapalı Spor Salonu“nda olmak üzere iki ayrı kulüp odasına sahiptir.

Öğrenci Kulüpleri Binası’nda 2. katta bulunan kulüp odası, yapılan toplantılar için kullanılmaktadır. Yönetim Kurulu toplantıları, üye toplantıları ve diğer etkinlikler bu kulüp odasında yapılmaktadır. Ayrıca kulüp odasında yerli ve yabancı kitap, dergi, kataloglardan oluşturulan bir kütüphane de bulunmaktadır. Ayrıca ders notları, faaliyet raporları, üye bilgi formlarından oluşan arşivler de kulüp odasında bulunmakta ve ilgili üyelerin kullanımına sunulmaktadır.

Kulüp bünyesinde yapılan “Temel Dağcılık Eğitimi – Teorik Dersleri” de yine Öğrenci Kulüpleri Binası’nda yer alan toplantı salonunda Cuma günleri saat 17:00’da yapılmaktadır. Gelişim ve ileri eğitim dersleri ise kulüp odasında yapılmaktadır.

Hasan Polat Kapalı Spor Salonu’nda yer alan kulüp odası ise malzeme odası olarak kullanılmaktadır. Kulübün tüm teknik malzemeleri burada bulunmakta ve saklanmaktadır. Aynı zaman kulüp odası hafta sonları antrenmanlar için toplanma yeri olarak da kullanılmaktadır.

Aşağıda yer alan harita üzerinde kulüp binalarının kampüs içerisinde yeri görülmektedir. Yeşil okla gösterile bina, Öğrenci Kulüpleri Binası, sarı okla gösterilen bina ise Hasan Polat Kapalı Spor Salonu’dur.